Deye Hybridny menic SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Deye Hybridný menič SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
52 259 - 66 274 Sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
V-TAC Hybridný menič Deye 10 kW SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
135 recenzií
53 730 Sk
V-TAC Slovensko
3-fázový hybridný menič DEYE 10KW (SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2)
6 recenzií
NajPanely.sk
Deye Trojfázový nízkonapäťový hybridný menič Deye SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Trojfázový nízkonapäťový hybridný menič Deye SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2 Všestranný nízkonapäťový 3fázový hybridný menič Deye SUN-10K 5. generácie s nástenným držiakom kombinuje solárny invertor a nabíjačku batérií. Podporuje asymetrický výstup 0–5 kW na každej fáze a zvládne preťaženie o 100 % počas 10 ...
Obchod overený zákazníkmi
3640 recenzií
ecoprodukt.sk
Striedač hybridný DEYE SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2, 10kW, 3F, 5.generácia, LV
Všestranný nízkonapäťový 3fázový hybridný menič Deye SUN-10K 5. generácie s nástenným držiakom kombinuje solárny invertor a nabíjačku batérií. Podporuje asymetrický 3-fázový výstup s rozsahom 0 až 5 kW na každej fáze, možnosť preťaženia o 100 % počas 10 s, čím rozširuje aplikačné scenáre na absolútn...
Obchod overený zákazníkmi
17 recenzií
AVM elektro
1974 recenzií
DTelektronik
DEYE SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2 - nízkonapäťový
Hybridný menič DEYE SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2 12kW Trojfázový hybridný menič DEYE SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2 je inteligentné a výkonné „srdce“ každej modernej PV inštalácie. Pracuje paralelne so sieťou, batériami a solárnymi panelmi, čím zabezpečuje stabilitu prevádzky a úplnú kontrolu nad tokom energie – ...
WorkGroups Company s.r.o.
Solarmi Deye SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2 hybridný 10kW menič s limitérom, trojfázový 400V, 5. gen.
Trojbázový hybridný menič s výkonom 10kW pre fotovoltaické systémy s batériovým úložiskom. Podporuje nabíjanie zo siete aj zo solárnych panelov, maximálny nabíjací/vybíjací prúd 210A, transformátorová izolácia 48V, paralelná prevádzka až 10 jednotiek. Trojbázový hybridný menič SUN-10K-SG05LP3-EU-S...
Agartha Company s.r.o.
DEYE hybridný menič SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2, 10kw, 3 fázový nízkonapäťový
Všestranný nízkonapěťový 3fázový hybridní měnič Deye SUN-10K 5. generace s nástěnným držákem kombinuje solární invertor a nabíječku baterií. Podporuje asymetrický 3fázový výstup s rozsahem 0 až 5 kW na každé fázi, možnost přetížení o 100 % po dobu 10 s, čímž rozšiřuje aplikační scénáře na absolutní ...
JM Tech
Hybridný nízkonapäťový menič napätia Deye SUN-10K-SG05 LP3-EU-SM2
Hybridný nízkonapäťový menič napätia Deye SUN-10K-SG05 LP3-EU-SM2 Séria Deye SUN-SG05LP3 predstavuje inteligentné riešenie pre moderné trojfázové fotovoltické systémy. Tieto meniče sú unikátne svojou schopnosťou pracovať s nízkonapäťovými 48V batériami pri zachovaní vysokého trojfázového výkonu. Vďa...